עלינו

מי אנחנו?

אלון ואיתן, שני אחים עם תשוקה ענקית למשחקים ואמונה גדולה בכוחם לייעל תהליכים אישיים וארגוניים הם העומדים מאחורי K-PLAY, חברה מומחית למשחוק!

לאורך שנים, האהבה הגדולה למשחקים, יחד עם ההבנה שהם ממש לא נחלתם רק של ילדים אלא ה-כלי ללמידה, להתפתחות ושינוי, גרמה לצמד האחים קצנל להעמיק ולחקור עוד ועוד את העולם הגדל והמתפתח של משחקי קופסה חדשניים.

איך הכל התחיל?

בתהליך ממושך של ניסוי וטעייה, תחילה עם בני משפחה וחברים קרובים ובהמשך גם עם החבר'ה במילואים ובמקומות עבודה שונים, הפנימו השניים את עוצמתו האדירה של משחק סוחף. דרך חוויה חברתית משותפת, יש בכוחו של המשחק לחבר בין אנשים בעולם מנוכר וללמד אותנו דברים שלא ידענו על עצמנו. 

כחלוצים מומחים בתחום הלודולוגיה (שזוהי למעשה "תורת המשחקים", אבל הכלכלנים שמו את ידם על הביטוי עוד קודם), חברת K-PLAY יכולה כיום לתווך דרך משחק כל מסר ולהעביר כל סוג של תהליך, בהתאם לצרכי הלקוח ובצורה האפקטיבית ביותר!

אז בואו נכיר...

אלון קצנל

"איש מערכות המשחק"

 עם ניסיון רב שנים בהובלת תהליכי שינוי התנהגותיים כאיש חינוך במכינות קדם צבאיות, בכפרי נוער ובחינוך הבלתי-פורמלי, אלון משתמש ביכולתו המופלאה לאפיין צרכים ולתעדף מטרות כדי למצוא ולהמציא מערכות משחק שמביאות תוצאות.

בסדנאות ובפעילויות שלנו, אלון הוא שחקן מפתח בהובלת הקבוצה ליעד הרצוי, ואין דבר שמרגש אותו יותר מאשר להתבונן ולבחון את האפקטיביות של מערכת משחק שיצר בקפידה.

איתן קצנל

"מספר הסיפורים"

התשוקה של איתן למשחקים קשורה קשר ישיר לאהבתו לסיפורים ולתקשורת בין אישית, ולאמונה שביכולתם לשנות אותנו.

בעבר עסק בהוראת אנגלית, בהדרכה ובהנחיית משחקי תפקידים. דרך שימוש באינטואיציה ואמפתיה, איתן מנגיש לשחקנים את הנרטיב של המשחק ויוצר חוויות משותפות שממשיכות איתם בסיפור חייהם.